Strona główna O nas Niemieckie kuchnie Wolsztyńskie kuchnie Moelke kuchnie Realizacje Projekty Nagrody i publikacje Lokalizacja Kontakt
 
 
Oferta kuchni Futura Studio
Oferta kuchni Nolte
Wolsztyńskie kuchnie
Oferta kuchni Moelke
 

Studio Aranżacji Wnętrz
Futura Studio

ul. Piątkowska 161, 60-650 Poznań
e-mail: biuro@futurastudio.pl

Konrad Witkowski
tel. kom. 509 236 417
Piotr Wojciechowski
tel. kom. 504 099 189
Michał Chudzyński
tel. kom. 514 482 282

O nas

Jesteśmy zespołem projektantów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu. Naszym celem jest tworzenie wnętrz niepowtarzalnych, dopasowanych do wymagań i potrzeb Klientów.
Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz, doboru mebli, wyposażenia, oświetlenia i kolorystyki.

Ilość Klientów, która zaufała nam w 2009 roku sprawiła, że nasz salon zajął pierwsze miejsce w Wielkopolsce i trzecie w kraju natomiast w 2013 roku zajęliśmy pierwsze miejsce w kraju spośród 80 salonów firmowych WFM.

Za wielkość sprzedaży w 2015 roku otrzymaliśmy kolejne wyróżnienie, które przyznane zostało trzem salonom w Polsce z największą sprzedażą. Będąc od wielu lat w gronie najlepszych sprzedawców marki WFM KUCHNIE w Polsce chcemy bardzo podziękować wszystkim Klientom za wybór naszego salonu i za zaufanie, którym nas Państwo obdarzyliście.

Nasz profesjonalizm doceniły również renomowane branżowe czasopisma CZTERY KĄTY i TAK MIESZKAM, na łamach których ukazały się nasze projekty - patrz Nagrody i publikacje.

Jeśli marzycie Państwo o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu zapraszamy do współpracy.

Nasz salon od zewnątrz

 

Nasze wnętrza

 


 


 


 
 


 
 
Copyright © 2008 Futura Studio
Projektowanie stron WWW MKPOL.pl
| Kuchnie wolsztyńskie | Futura Studio | Kuchnie nowoczesne | Kuchnie klasyczne | Aranżacje wnętrz |
 

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.