Studio Aranżacji Wnętrz biuro@futurastudio.pl

O nas

Jesteśmy zespołem projektantów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu. Naszym celem jest tworzenie wnętrz niepowtarzalnych, dopasowanych do wymagań i potrzeb Klientów.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz, doboru mebli, wyposażenia, oświetlenia i kolorystyki.

Liczba Klientów, która zaufała nam w 2009 roku sprawiła, że nasz salon zajął pierwsze miejsce w Wielkopolsce i trzecie w kraju natomiast w 2013 roku zajęliśmy pierwsze miejsce w kraju spośród 80 salonów firmowych WFM.

Za wielkość sprzedaży w 2015 roku otrzymaliśmy kolejne wyróżnienie, które przyznane zostało trzem salonom w Polsce z największą sprzedażą. Będąc od wielu lat w gronie najlepszych sprzedawców marki WFM KUCHNIE w Polsce chcemy bardzo podziękować wszystkim Klientom za wybór naszego salonu i za zaufanie, którym nas Państwo obdarzyliście.

Nasz profesjonalizm doceniły również renomowane branżowe czasopisma CZTERY KĄTY i TAK MIESZKAM, na łamach których ukazały się nasze projekty – patrz Nagrody i publikacje.

Jeśli marzycie Państwo o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu zapraszamy do współpracy.

Nasz salon od zewnątrz

Nasz salon wewnątrz

Kuchnia 1

Kuchnia 2

Kuchnia 3