O nas

Jesteśmy zespołem projektantów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu. Naszym celem jest tworzenie wnętrz niepowtarzalnych, dopasowanych do wymagań i potrzeb Klientów.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz, doboru mebli, wyposażenia, oświetlenia i kolorystyki.

Liczba Klientów, która zaufała nam w 2009 roku sprawiła, że nasz salon zajął pierwsze miejsce w Wielkopolsce i trzecie w kraju natomiast w 2013 roku zajęliśmy pierwsze miejsce w kraju spośród 80 salonów firmowych WFM.

Za wielkość sprzedaży w 2015 roku otrzymaliśmy kolejne wyróżnienie, które przyznane zostało trzem salonom w Polsce z największą sprzedażą.
W latach 2019 i 2020 wypracowaliśmy kolejne rekordowe wyniki sprzedaży kuchni WFM, dlatego dużym zaskoczeniem była dla nas decyzja właścicieli fabryki o wstrzymaniu produkcji kuchni z początkiem 2021 roku.

Będąc przez wiele lat w gronie najlepszych sprzedawców marki WFM KUCHNIE w Polsce chcemy bardzo podziękować wszystkim Klientom za wybór naszego salonu i za zaufanie, którym nas Państwo obdarzyliście.

Zaprzestanie produkcji kuchni przez Wolsztyńską Fabrykę Mebli zaowocowało nawiązaniem przez nas współpracy z marką ATLAS KUCHNIE, producenta z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji mebli kuchennych.
ATLAS KUCHNIE to marka, która przez wszystkie lata działalności dynamicznie rozwija swój produkt i umacnia swoją pozycję na rynku producenta mebli kuchennych w Polsce. Dzięki współpracy z marką ATLAS KUCHNIE w dalszym ciągu mamy możliwość oferowania Klientom produkt bardzo dobrej jakości w podobnym segmencie cenowym.
Już w pierwszym roku sprzedaży marki ATLAS KUCHNIE udało nam się wypracować trzecią wielkość sprzedaży z niemal 100 salonów w Polsce. Na nasz sukces w sprzedaży oprócz indywidualnego podejścia do procesu projektowania niewątpliwie ma też wpływ renoma i jakość marki ATLAS KUCHNIE.

Nasz profesjonalizm doceniły również renomowane branżowe czasopisma CZTERY KĄTY i TAK MIESZKAM, na łamach których ukazały się nasze projekty – patrz Nagrody i publikacje.

Jeśli marzycie Państwo o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu zapraszamy do współpracy.

Nasz salon od zewnątrz

Nasz salon wewnątrz

Kuchnia 2

Kuchnia 3

Kuchnia 4